Молодий ужгородський талант Віктор (General) Нігріні, професійний гравець Dota 2. Віктор став цікавитися Dota з 13-річного віку. Майже через 10 років у нього випаде шанс виступити на професійній сцені в Америці. І битися за головний приз в 16 мільйонів доларів в складі Natus Vincere (українська команда з Dota 2), попри те, що професійну кар’єру зміг почати тільки в квітні 2015 року, долучившись до напівпрофесійної команди Duza Gaming.

На початку 2016 року GeneRaL отримав запрошення спробувати свої сили в Natus Vincere, одночасно перекваліфікувавшись в гравця складної лінії. Втім, на якість гри Віктора цей фактор сильно не вплинув, відмінне розуміння Dota 2 та працьовитість допомогли йому в найкоротші терміни освоїтися на новій позиції. На лінії GeneRaL грає вкрай агресивно, завдяки чому часто валить команду суперника в стан паніки.

Нове покоління – нові правила. Наші батьки, напевно б, не зрозуміли, що можна грати в комп’ютерні ігри й при тому заробляти хороші гроші, їздити на дорогих автомобілях і постійно подорожувати. В цьому відео ми показуємо приклад, як молодий хлопець з невеликого міста Ужгород зміг досягти успіху. Головне в цій справі – терпіння і мотивація, які обов’язково приведуть вас до вершини.


Залишити відповідь