У мережі з’явилося відео з фестивалю молодого вина в Закарпатті, на якому стався скандал, який приголомшив користувачів мережі

Так, на фестивалі відвідувачка посварилася з продавцем в точці угорської вуличної їжі. Вона була в гніві за те, що дівчина не змогла зрозуміти українську мову. Відео з інцидентом було опубліковано на особистій сторінці Facebook користувача під ніком Csornyij Dávid.

Жінку, яка швидше за все перебувала в нетверезому стані, намагалася заспокоїти перехожа, але та знову почала невдоволено кричати:

«Вони мені хамлять! Вона каже, що не розуміє української. Але я навчу їх говорити українською!».

Скандальна жінка розплатилася в результаті за вуличну їжу, хоча і продовжила далі лаятися з продавцем:

«Я не знаю, де ви будете через пару років, може ви будете в Угорщині, але поки що ви на території України».

Користувачі мережі не змогли пройти повз і почали активно коментувати відповідне відео. Більшість коментаторів обурюються від такої поведінки жінки:

«Моя повага продавцю, я б не став обслуговувати її», «Куди котиться світ?», «Культури у покупця нуль», «Я б не дав їй навіть шматочка хліба».

Цей запис має 5 коментар(-ів)

 1. Михайло

  Жінка вимагала виконання конституцію України, що є цілком нормальною вимогою. Може вона і випила на фестивалі, адже він для того і створений, щоб почастуватись вином. В публісному просторі, а винний фестиваль – це публічний простір, люди мають послуговуватись державною українською мовою. Жінка на 100% права! Ба більше, вона навіть залишила продавчині гроші на чай, коли та відповіла їй українською, вона була цілком адекватною та вимагала дотримання законів України!

 2. Михайло

  перепрошую за описку, ВИМАГАЛА ВИКОНАННЯ КОНСТИТУЦИЇ та ЗАКОНІВ УКРАЇНИ

 3. Так

  Гей, писаки журнашлюхи. Ви хоч коментарі читали з мережі? Там відсотків 90 на стороні жінки і конституції. А ніяк не на стороні мадярських сєпарів.

 4. Микола

  Хто не був там, той багато втратив.Молодці ! А про мовні питання, що Вам сказати, щоб не нагрубити.Краще послухайти пісні у виконанні угорських дівчат на цьому фестивалі, причому без акценту. І забудьте наклепи типу” Одна баба сказала і понесли по всій Україні” https://www.youtube.com/watch?v=cxLlcxZnYOg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR08nIW_ZiTh1Xz4Nvd_A0tpSCKgBcydiq4_1ZyQI59bwQupqvrbHEM9H5s

Залишити відповідь