Вже всьоме члени Асоціації кролівників Ужгородщини влаштовують клубну виставку, де містяни та гості краю можуть побачити справжніх красенів.

Їх називають куцохвостим і боягузами, однак, відвідавши виставку, кожен може переконатися – що це далеко не так. Вишукані вухані не тільки не бояться відвідувачів, а й залюбки позують перед фотокамерами та дітлахами. Їх хутро гарно виблискує, а вага деяких сягає більше десяти кілограмів, повідомляє ПроЗахід.

Сьогодні серед кроликів обирали найкращих,  і робили це судді з Німеччини. За титули та навіть справжні кубки змагалися понад півтори сотні тварин таких порід, як: бельгійський велетень, німецький строкатий, велике світле срібло, японський, німецький великий, віденський блакитний, французький баран, бургундський, новозеландський червоний та інші.

Якщо для членів Асоціації виставка –  це гарна можливість обмінятися досвідом та похизуватися своїми красенями, то для дітей, яких на виставці було чимало – справжнє свято. Кроликів не тільки можна було роздивитися, але декотрих навіть погладити. Особливою популярністю користувалися кролики –велетні, вага яких сягає понад 10 кілограмів.

Виставка кролів відбулась в УжгородіВиставка кролів відбулась в УжгородіВиставка кролів відбулась в УжгородіВиставка кролів відбулась в УжгородіВиставка кролів відбулась в Ужгороді

Залишити відповідь