В області продовжуються вибори, однак переходять у кулуари. Таку думку висловив представник Комітету виборців України в Закарпатській області Дмитро Тужанський сьогодні, 23 листопада, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі.


Відповідаючи на питання журналістів про підсумки виборів загалом по Закарпатській області, Дмитро Тужанський відповів: «Ключовий висновок той, що переможця немає. Це видно по «коаліціаді» в обласній раді і в громадах, де нема явного переможця. В облраді найбільше голосів отримало «Рідне Закарпаття», але не можна сказати, що вони отримали владу», – коментує Тужанський.  

«Вибори продовжуються і справа переходить в кулуарний формат, починаються війни всіх проти всіх. Уже зараз купа компроматів, схем, говорять про рокіровки на обласному рівні. Називаються різні прізвища, озвучується, що Петров може очолити раду і це буде коаліція на базі «Рідного Закарпаття» і «Слуги народу». І, до того ж, призначення нового голови ОДА обговорюється давно. Прізвище Анатолія Полоскова як кандидатури також звучить давно. Йдеться також про доформування коаліції на базі «Рідного Закарпаття» і «Слуг народу». Хоча я не виключаю, що все може піти по іншому сценарію. Бо вибори відбулись на Закарпатті, але посади і коаліції вирішуватимуться у Києві», – зазначив Дмитро Тужанський.  Джерело

Залишити відповідь