Завтра вибори ректора УжНУ. Міністерство освіти та науки України подало тільки одну кандидатуру – діючого ректора Володимира Смоланки.

Ще одним претендентом на цю посаду вважали Юрія Андрашко. З моменту оголошення конкурсу він проводив потужну піар-компанію по створенню позитивного іміджу через місцеві ЗМІ та сайт «Українська правда».

Вибори в УжНУ: Хто претендує на ректорське крісло?

Завтра – день виборів ректора Ужгородського національного університету. Вже, мабуть, усі знають, що Міністерство освіти і науки подало тільки одну кандидатуру – мою. Хтось би сказав, що відсутність конкурентів – це добре, бо це означає, що ти маєш тверді позиції і великий авторитет у колективі. І так, мовляв, легше перемагати 🙂З одного боку – це частково правда. А з іншого…Мені здається, простіше перемагати суперника, ніж конкурувати сам з собою. Легше знаходити аргументи в дискусії, будувати плани і формулювати візію майбутнього, коли є альтернативна точка зору, інше бачення і протилежна думка.Але ціннішою (і, я б сказав, більш ресурсною) є така ситуація, коли ти маєш перевищувати сам себе, не зупинятися на досягнутому, не задовольнятися зробленим, а прагнути зробити більше. Тільки тоді людина й далі росте, розвивається і йде вперед.Запрошую вас, шановні колеги і друзі, завтра взяти участь у голосуванні. А наступні 5 років – рости і розвиватися разом із нашим рідним Ужгородським національним університетом”, – прокоментував Володимир Смоланка

Залишити відповідь