Традиційно з 1 по 7 липня на галявині вище водоспаду Шипіт відбувся неформальний фестиваль, на який щороку збирається до 5-ти тисяч людей з усього світу. Цього разу, через пандемію коронавірусу, відома галявина була майже порожньою. Утім 7-метрову ватру в ніч на Івана Купала таки запалили, – пише mukachevo.net

Вперше за багато років на “Шипіт” не приїхали гості із-за кордону. Багато українців також вирішили відкласти поїздку через карантинні обмеження та складності з добиранням. Ті, що таки приїхали, в основному, “тусувалися” з рідними та близькими друзями.

Єдиний масовий захід відбувся в ніч на Івана Купала, коли розпалили ватру. Але і він зібрав не так багато людей, як у минулі роки. Більшість з учасників приїхало саме на це дійство.

Сам фест був започатковано у 1993 році спільнотою хіпі, яких переслідували за часів “радянського союзу”. Його “батько” Чарлі з Ужгорода за 28 років не пропустив жодного з них.

Наразі фест відвідують представники різних сучасних субкультур – але головне правило для всіх – не залишати після себе сміття. 

Залишити відповідь