17 жовтня в Ужгороді виявили перший випадок захворювання на дифтерію, а через кілька днів на Закарпатті було госпіталізовано 15 осіб з цією хворобою. Яка ж ситуація зараз і чого чекати далі, журналісти «М-Студіо» дізналися від директорки департаменту охорони здоров’я Єлизавети Біров.

За її словами, захворілі студенти останні щеплення від дифтерії робили в шість років, тому не були достатньо захищені від хвороби. Сімох студентів, які вже виздоровіли, виписали з лікарні раніше, вчора – ще шістьох. Нових випадків хвороби майже за місяць лікарі не фіксували. Щодо сироватки для лікування дифтерії, то, за словами Єлизавети Біров, у неділю в Україну з Індії привезли ще сто флаконів препарату, тому у випадку потреби хворобу буде чим лікувати.

Про стан і розвиток медицини у Закарпатті, про реалізацію медичної реформи у краї, епідеміологічну ситуацію та підвищення суспільного імунітету, а також про найближчі плани у сфері охорони здоров’я Єлизавета Біров розкаже у програмі «Громадський контроль» на телеканалі М-Студіо вже цієї п’ятниці, 15 листопада, о 20:00.

Залишити відповідь