Мер міста вказав на те, що ніякої позачергової сесії найближчим часом не буде, а політичне з’ясування стосунків та боротьба за посади почекають до кінця війни. Також він торкнувся питань ремонту доріг, допомоги сім’ям загиблих воїнів та роботи своїх радників.

Далі текст мера міста, який він опублікував у тебе у Телеграм каналі:

  1. Ніякої позачергової сесії найближчим часом не буде. Політичне з’ясування стосунків та боротьба за посади почекають до перемоги України.
  2. Президент та парламент наділили голів громад та виконкоми місцевих рад додатковими повноваженнями, що дозволять самостійно приймати потрібні рішення, саме для того, щоб політика не заважала нікому оперативно та ефективно працювати.
  3. Питання допомоги сім’ям загиблих героїв вже вирішено. Кожна родина отримає від міста по 100 000 грн. Всі хто спекулює на цій темі заради розподілу посад – моральні виродки, які у своєму цинізму перевершили путінську пропаганду.
  4. Питання ремонту доріг важливе, але на наш запит до уряду ми отримали відповідь, що в умовах воєнного стану це не пріоритет. Як тільки уряд дозволить Держказначейству пропускати платежі на дорожні роботи, по можливості будемо все ремонтувати.
  5. Кожен мій радник – це людина, яка самостійно закриває окремий важливий напрям: туризм, медицина, економічний розвиток, допомога військовим та питання старостинських округів. Це набагато ефективніше ніж тримати на зарплаті цілі відділи, мінімум 40-50 людей.
  6. Всім депутат міськради, які не знають чим зайнятись – пропоную наслідувати приклади своїх колег з інших рад Закарпаття, які або волонтерять, або воюють, або просто працюють. Робити вистачить всім.
  7. Вкотре закликаю всі політичні сили заспокоїтись, не займатись політиканством та не ганьбитись на всю країну.

Слава Україні!
Героям Слава!

Залишити відповідь