17-річна Каріна та її троє друзів загинули у смертельній автокатастрофі на Закарпатті. Ніхто з них не мав можливості вибратися з палаючої машини – а їм ніхто не міг допомогти.

Дівчина була учасником популярним музичним шоу “Угорщина має талант”, який став для дівчини успішним, адже вона впевнено пройшла відбір.

Біль від втрати у родині нестерпний, сестра Каріни каже, що не знає, як це пережити. Обставини трагедії також залишаються досі нез’ясованими.

Як повідомляє угорське видання Blikk, молода дівчина у цей фатальний вечір пішла з дому, хоча її сім’я вважала, що вона спить у своєму ліжку. Рідні дуже злякалися, коли не знайшли дівчину вдома, а потім були шоковані заявою поліції.

“Ми не знаємо точно, в який час вона могла піти з дому, ми думали, що вона спить у своїй кімнаті. Вона пішла просто у капцях, без куртки, у дуже тонкій футболці. Каріна завжди любила дуже гарно одягатися … Це все дуже дивно – і те, що вона намагалася попросити допомоги через Facebook вже після аварії, хоча наскільки нам відомо, вона загинула миттєво”, – розповіла сестра Каріни.

За їх словами, на цій ділянці було відключення електроенергії, але поліція не встановила жодних освітлювальних приладів, щоб привернути увагу до небезпеки.

“Якби поліція виставила світлофор, або інший сигнальний прилад, Каріна могла залишитися живою. Адже тоді б водій побачив перешкоду”, – каже сестра.

“Коли наступного дня мама прокинулася, вона була в жаху, тому що не могла знайти Каріну. Мама подумала, що вона пішла до своєї подруги, але не змогла знайти її ні на роботі, ні в сусідньому магазині. Врешті-решт передзвонили з поліції, щоб вона до них прийшла. Ми все ще сподівалися, що справа не в Каріні, але коли її ланцюжок і ключ передали мамі, остання надія пропала.

Я ще до кінця не сприйняла звістку про смерть моєї сестри, моя душа ніколи цього не прийме. Біль нашої родини нестерпний. Я не знаю, як пережити цей біль”, – каже сестра Каріни.

Залишити відповідь