Сумну новину повідомили на сторінці Спеціалізована прокуратура у військовій і оборонній сфері Західного регіону у соціальній мережі Фейсбук


“29 квітня передчасно пішов з життя 57-літній колишній прокурор-криміналіст військової прокуратури Західного регіону України підполковник юстиції у запасі Фітас Віктор Степанович. Колектив Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону висловлює глибокі співчуття рідним та близьким. У цей скорботний час поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас”, — йдеться у повідомленні.

Фітас Віктор Степанович своїми діями, вчинками, любов’ю та турботою був опорою для сім’ї та своїм професіоналізмом виховав не одне покоління майбутніх прокурорів. У серцях інших він назавжди залишиться відкритою та добросердечною людиною із стійким духом та відданістю справі служіння нашій державі, який умів орієнтуватись у складних ситуаціях і приймати правильне рішення. Брав активну участь у діяльності ветеранської організації.

Закарпаття, Воловець, організація, прокурор, криміналіст, прокуратура, смерть, втрата

Фітас Віктор Степанович народився 24 травня 1963 року в смт. Воловець Закарпатської області. 1992 року закінчив юридичний факультет Рязанської вищої школи МВС. З 5 травня по 5 квітня 1990 року брав участь у бойових діях в Нагірно-Карабаському АО Азербайджанська РСР.
Військову службу в органах військової прокуратури проходив з серпня 1994 року по вересень 2009 року на посадах: старшого слідчого, прокурора-криміналіста військової прокуратури Мукачівського гарнізону, старшого слідчого слідчого відділу, слідчого в особливо важливих справах та прокурора-криміналіста військової прокуратури Західного регіону України.

Залишити відповідь