На Ужгородщині стартував дводенний форум «Re:Open Zakarpattia 2022». Захід об’єднав урядовців, очільників обласних військових адміністрацій, міських голів, депутатів, волонтерів та інших українців для напрацювання ідей і рішень для розвитку нашого краю.

У панельній дискусії щодо інтеграції вимушено переміщених осіб в життя краю та роль релокованого бізнесу в цьому процесі на панельній дискусії розповів голова ОВА Віктор Микита. 

За його словами, в області перебуває близько 350 тисяч вимушених переселенців. Кожного, хто цього потребував, забезпечили місцями для тимчасового проживання й необхідною допомогою, однак працюють над створенням більш комфортних умов.

«Наше завдання в найзахіднішому куточку України – формувати мирне спокійне життя для того, щоб українці, які приїхали сюди, могли адаптуватися, відійти від стресу й активно долучалися до підтримки ЗСУ», – наголосив Віктор Микита.

Також очільник Закарпаття підкреслив, що процес інтеграції ВПО є комплексним і важливим фактором тут є їхнє працевлаштування.

«У регіон перемістили свої потужності близько 440 підприємств, окрім нових робочих місць, це надходження до бюджетів і підтримка наших громад. Ми ж продовжуємо надавати необхідну допомогу бізнесу під час та після релокації. Розвиток економіки – це також фронт, який треба відстоювати», – підкреслив Віктор Микита. 

На заході йшлося і про реалізацію та зайнятість захисників. Голова Закарпатської ОВА зазначив, що ті військовослужбовці, які виявлять бажання займатись бізнесом, мають отримати можливості для цього.

Віктор Микита взяв участь у форумі «Re:Open Zakarpattia 2022»
Віктор Микита взяв участь у форумі «Re:Open Zakarpattia 2022»
Віктор Микита взяв участь у форумі «Re:Open Zakarpattia 2022»

Залишити відповідь