Віктор Микита провів робочу зустріч з представником ГС «Закарпатські ґазди» Робертом Іванчом

Сьогодні голова облдержадміністрації Віктор Микита провів робочу зустріч з представником ГС «Закарпатські ґазди» Робертом Іванчом.
«На порядку денному – проблемні питання функціонування мікробізнесу, з якими стикаються підприємці краю», — зауважив Віктор Микита.
До обговорення актуальних тем також долучилися народний депутат України Михайло Лаба та начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко.
Представник громадської спілки порушив питання можливості звернення до центральних органів влади з пропозицією щодо незастосування штрафів за порушення норм податкового законодавства в частині застосування РРО на перехідний період.
На зустрічі також обговорили проблематику обліку іноземних товарів, які ввозять на територію України представники мікробізнесу.
Голова Закарпатської облдержадміністрації дав доручення зібрати розширену нараду 8 лютого, до якої залучать представників митниці, податкової служби та ФОПів.
«Ми завжди рухалися з підприємцями зустрічними курсами. Важливо чути конструктивні пропозиції та інтегрувати їх у нашу діяльність для досягнення спільної мети.
Об’єднуємо зусилля представників виконавчої та законодавчої влади в області для ефективного й швидкого вирішення поточних проблемних питань», — наголосив Віктор Микита.

Залишити відповідь