Ведуча ТСН поділилася враженнями від купання в термальних водах і опублікувала в своєму тепер уже практично тревелблогу знімок, на якому позує в чорному суцільному купальнику і солом’яному капелюсі.

“Ми повернулися на Закарпаття, оскільки термальні басейни вже відкрилися і можна було таки на власні очі побачити чому сюди з’їжджаються з усієї країни і з-за кордону. Зупинятися можна безпосередньо в комплексах з термальними водами. Або селитися в приватному секторі або готелях і вже самостійно відвідувати по черзі різні термали “, – написала Соломія.

На відео ведуча показала, як ніжиться в басейні. Купається Соломія не знімаючи сонцезахисних окулярів в білій оправі, мабуть тому, що сонце занадто пекуче.

Відома українська телеведуча ніжилась в термальних водах Закарпаття (фото, відео)
View this post on Instagram

Нарешті потрапили у термальні ванни. Цілюща вода насичена корисними мінерами – під час карантину довго були зачиненими, тож, нам довелося повернутися, щоб таки випробувати вулканічну воду. У різних комплексах є різні правила і кожен певен, що знає де вода найцілющіша. Але загалом можу сказати, що враження цікаві. Ціни коливаються, зокрема у Берегово ми були у «Жайворонку» там є кілька басейнів та джакузі криті та просто неба- 200 грн за 2 години і 400 грн на увесь день. У комплексі «Закарпаття» ще дещо радянські умови, але кажуть, що чи не найкорисніша вода – 120 грн – 1,5 години. 320 грн – цілий день. В популярному Косино нині працюють карантинні обмеження – для тих хто не поживає в комплексі закрита частина термальних вод. Ви були в термалах? #мандриЗсоломією

A post shared by Solomiya Vitvitska (@solomiyavitvitska) on

“Цілюща вода насичена корисними мінерами – під час карантину термальні води довго були закриті, тому, нам довелося повернутися, щоб все-таки випробувати вулканічну воду. В різних комплексах є різні правила і кожен впевнений, що знає де вода найбільш цілюща. Але загалом можу сказати, що враження цікаві “, – підписала ролик Соломія.

Залишити відповідь