На базі санаторно-профілактичного комплексу «Скалка» за підтримки голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова відбувся фестиваль молодих журналістів «Інформаційна миска».   

У заході взяли участь заступник очільника облдержадміністрації Ігор Шинкарюк та Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. 

Медіафестиваль, заснований ще у 2011 році, за ініціативи викладача кафедри журналістики Віталія Завадяка, став традиційним для студентів і викладачів кафедри журналістики філологічного факультету УжНУ.   

«Захід покликаний розкрити творчі здібності майбутніх журналістів в екстремальних умовах. Студенти та викладачі можуть поспілкуватися у неформальній атмосфері під час проведення конкурсів, що сприяє інтеграції колективу», – зазначив Ігор Шинкарюк. 

Як зауважив Роман Молдавчук, саме такий формат заходу якнайкраще сприяє знайомству та цікавому спілкуванню усіх учасників. Під час фесту викладачі кафедри провели спортивні та інтелектуальні конкурси для майбутніх журналістів. Крім того, медійники УжНУ позмагалися у приготуванні бограчу на відкритому вогні. 

«У нас була вимушена 2-річна пауза, тож сьогодні “Інформаційна миска” – це відновлення традиції», – наголосив доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри журналістики, декан філологічного факультету УжНУ Юрій Бідзіля.  

«Ми поглиблюємо нашу співпрацю з університетом, і спільні заходи щодо злагодження та взаєморозвитку – важливий елемент цієї роботи.  

Дякуємо професорсько-викладацькому колективу та студентам за організацію, участь і креатив», – підсумував Ігор Шинкарюк.Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»Відфестивалили: на Закарпатті провели медіафестиваль «Інформаційна миска»

Залишити відповідь