У прес-службі Чопського прикордонного загону повідомили про виявлення партії контрабандних сигарет у дипломатичного співробітника

За повідомленням прес-служби Чопських прикордонників, на пункт пропуску “Тиса” на виїзд до Угорщини прибув автомобіль Тойота Ленд Крузер 200 під керуванням 29-річного громадянина України. На автомобілі були дипломатичні номери. На підтвердження права на водіння автомобілем з дипломатичними номерами водій надав посвідчення Почесного консульства однієї з країн. 

Однак, статус почесного консульства не надає права на вільне перетинання кордону без перевірки. Саме тому прикордонники попросили водія надати транспорт на перевірку. 

Водій відмовився виходити з автомобіля і заблокував двері.

Прикордонники тим часом перевірили, чи надавався статус почесного консула цьому громадянину України нашим МЗС і, як виявилося, посвідчення почесного консула є не встановленого зразка. Цю інформацію про можливу підробку документів прикордонники передали в управління Нацполіції, бо це кримінальна стаття. 

Згодом прикордонники силою розблокували автомобіль, а на водії одягли кайданки. 

11

При перевірці автомобіля у ньому виявили крупну партію контрабандних сигарет виробництва Білорусі. Сигарети були у чотирьох дорожніх сумках.

Наразі прикордонники встановлюють точну кількість сигарет та їх вартість, – повідомили в прикордонному загоні.

Залишити відповідь