Запис привітання з Новим роком від президента Володимира Зеленського оприлюднили в мережі за кілька годин до його офіційної трансляції на телеканалах.

У мережу до офіційного початку трансляції потрапило відео привітання Зеленського з Новим роком, його опублікували в Instagram klymenko_time.

Запис триває майже 15 хвилин.

Спочатку президент йде у сутінках до Маріїнського палацу. У дворі стоять солдати почесної варти. Глава держави заходить в будівлю, піднімається по сходах і заходить до зали, де на нього чекає багато дітей.

Привітання проходить у форматі спілкування з дітьми. Зеленський відзначає, що в 2020 році Україну чекало кілька випробувань, зокрема авіакатастрофа лайнера МАУ в Ірані, лісові пожежі, повінь на Прикарпатті, пандемія коронавырусу і ін.

Зеленський також розповів дітям про звільнення полонених, про процентні ставки на кредити для бізнесу, інфраструктурні проекти, в тому числі про завершення будівництва моста в Запоріжжі, спортивні успіхи українських стронгменів і футболістів. Глава держави у розмові з дітьми згадав про перемирʼя і загиблих військових, а також померлих діячів культури.

Після зі зверненням до українців виступили діти, які побажали, в тому числі, посадити всіх злочинців до вʼязниці.

Залишити відповідь