Як повідомив Віталій Глагола, відео було зняте однією із камер спостереження на сусідній будівлі офісу КМКС.

“Тут чітко видно, як підкладали вибухівку, сам момент вибуху, а також роботу пожежників. Вибухівку підклали в 03:04, а з здетонувала вона в 03:11. У 03:25 приїхала перша бригада пожежників, а в 03:35 друга”, – пише В. Глагола.

В Ужгороді в ніч проти вівторка, 27 лютого, невідомі вкинули пляшку із запальною сумішшю в будівлю, де розташований офіс «Товариства угорської культури Закарпаття».

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 ККУ, тобто умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або таке, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах.

В українському МЗС підпал офісу Спілки угорців Закарпаття назвали провокацією, спрямованою на розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Тим часом, посла України в Угорщині Любов Непоп викликали в угорське МЗС у зв’язку з другим за місяць підпалом спілки угорців в Ужгороді.

Поміж тим, у мережі з’явилося відео, на якому зафіксований момент вибуху в будівліпісля вкидання “коктейлю Молотова”, що спричинив пожежу, та її наслідки.

Залишити відповідь