Друзі. Сьогодні побачив світ мій перший кліп на композицію «Дорослі» котра була записана мною в 2018 році.Від самого…

Опубліковано Anatoliy Molnar Субота, 25 липня 2020 р.

Друзі. Сьогодні побачив світ мій перший кліп на композицію «Дорослі» котра була записана мною в 2018 році.

Від самого задуму до реалізації пройшло майже 2 роки, і тепер завдячуючи таланту режисера Дмитра Фесенка та професійному досвіду оператора Тимофія Шмайди, задум втілено в реальність.

Про цих хлопців можна говорити багато, але про все, по порядку:

Дмитро Фесенко, геній, практик, людина з великої букви. Його роботи як полотна Сальвадоре Далі, атмосферні, цікаві, а головне захоплюючі, вони поглинають з головою. Це людина з якою мені пощастило, працювати особисто. Він вміє передати емоції та атмосферу, завдяки кадрам, які оцінені високо, далеко за межами нашої країни. Він крутий і це безперечно. А ще він мій друг, і я цим пишаюся!

Тимофій Шмайда – людина, яка бачить гарні моменти, і підходить до них професійно та серйозно. Він перфекціоніст, і це видно в процесі роботи. Тому якість зйомки на відповідному рівні. А, ще він повністю віддається і роботі та кайфує від процесу 🙂

Окремо хочеться подякувати, всім хто допоміг в реалізації даної відеороботи, внісши свою частинку для створення: Olexander Filonenko за те, що довіз нас на місце зйомки, Александра Кирий за людяність та бажання допомогти (побільше б таких людей) та окреме спасибі моїй дружині Maryna Konopliova котра була в нас асистентом на зйомках і підтримувала мене весь цей час.

Окрема подяка за мастеринг та зведення:

Андрію Васько.

Репости вітаються! Написав Анатолій Молнар на саоїй сторінці у ФБ

Залишити відповідь