Іще одна сумна звістка надійшла в Закарпаття. Цього разу у битві з ворогом за українське Запоріжжя загинув хоробрий Воїн Сріберної Землі із м. Мукачева, розвідник легендарної 128 Закарпатської бригади ЯРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ ТОВКАН.

Йому виповнилось б 27 років. Ще б жити і жити…Коли довелося вибирати свій шлях у життя, Ярослав вирішив служити народу України.

Прикладом для наслідування був рідний батько – Ярослав Васильович, що присвятив себе служінню в правоохоронних органах України. «Це був особистий вибір нашого сина», – каже батько. Та згадує, що, спілкуючись із мамою Олесею Петрівною, своїми бабусями – Вірою Михайлівною та Марією Іванівною, Ярослав казав: ви будете пишатися мною! І натхненний випускник Мукачівської школи № 13, спочатку закінчив Мукачівський юридичний, відтак – Мукачівський військовий ліцеї, а згодом – Національну академію внутрішніх справ. Р

ік тому був зачислений до 128 бригади, де пройшов відповідні навчання і навички з тактичної підготовки, вдосконалення майстерності військової справи тощо. Півроку перебував у зоні бойових дій на Сході України, після чого повернувся додому у відпустку. Та цю, таку бажану відпустку, як і молоде життя, обірвала злощасна війна, привнесена на нашу землю Російською Федерацією…

Разом із побратимами, які повертались автомобілем із завдання, підірвався на міні, отримавши травми, несумісні із життям!Тепер Ярослав – біль і гордість не лише для мами, для якої він був змістом життя, молодшого братика Олександра, улюблених бабусі і дідусі, які не чаяли душі в ньому, а й усієї родини, рідного міста і краю!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблого Героя Закарпаття! Сумуємо разом із родиною!Висловлюємо щирі співчуття його близьким.

Нехай Господь дасть сили рідним перенести важкий біль утрати, а загиблому захиснику України ЯРОСЛАВУ – своє Царство і вічну пам´ять!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ: ЗАКАРПАТТЯ ВТРАТИЛО ЩЕ ОДНОГО ВОЇНА (ФОТО)
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ: ЗАКАРПАТТЯ ВТРАТИЛО ЩЕ ОДНОГО ВОЇНА (ФОТО)

Залишити відповідь