Вічна пам’ять! УжНУ втратив ще одного фахівця

З глибоким сумом сповіщаємо, що відійшов у вічність Василь Павлович Угрин – активний громадський діяч,  умілий керівник, науковець,  наставник та порадник для колег, надзвичайно світла, багатогранна, мудра, щира, чесна й порядна Людина. Василь Павлович був непереборним оптимістом, із чудовим почуттям гумору. Був надзвичайно енергійною людиною, любив займатися спортом у колі друзів, дуже любив життя.

Вічна пам’ять! УжНУ втратив ще одного фахівця

Василь Павлович Угрин народився в мальовничому селі Драгово на Хустщині, в освітянській родині. По закінченні школи навчався в Ужгородському державному університеті на фізико-математичному факультеті. Все життя Василя Павловича пов’язане з Ужгородським університетом: починав свій трудовий шлях на кафедрі ядерної фізики, потім працював провідним інженером служби радіаційної безпеки, провідним інженером науково-дослідної частини, був проректором університету з адміністративно-господарської роботи, а з 1998 року працював в університетській службі радіаційної безпеки, начальником якої був до останніх днів свого земного життя. 

Василь Павлович Угрин був ліквідатором ЧАЕС, протягом 20-ти років очолював громадську організацію «Союз Чорнобиль України» Закарпатської області.

Світла, добра пам’ять про Василя Павловича завжди житиме в серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто його знав, любив і поважав. 

Нехай рідна закарпатська земля буде пухом для Василя Павловича.

Щиро співчуваємо рідним і близьким покійного.

Прощання з Василем Павловичем Угрином відбудеться в Будинку панахид на Кальварії 29.07.2021 року о 14.00.

Ректорат, профспілкова організація, 

колектив Ужгородського національного університету

Залишити відповідь