Підпірні стінки із габіонних ящиків мурують у межах дороги регіонального значення Р-21 на ділянці між селами Березове та Підчумаль. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Трасу, що з’єднує Закарпатську та Івано-Франківську області, відновлюють у рамках президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво». 

«Ця ділянка була чи не у найгіршому стані на маршруті. У ці дні тут відновлюють  дорожній одяг.

Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області бригади підрядної організації працюють цілодобово. Так, тут проводять фрезерування зношеного асфальтного покриття, укріплюють основу, влаштовують регенерацію конструктивних шарів за технологією «холодний ресайклінг», а далі – вирівнюючий шар з крупнозернистої суміші», – прокоментував Мирослав Білецький. 

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України вартість робіт по дорозі Р-21, яку планують відновити повністю, складає 1 млрд 374 млн гривень.Велике будівництво: Укріплювальні конструкції – невід’ємний елемент ремонту доріг на ЗакарпаттіВелике будівництво: Укріплювальні конструкції – невід’ємний елемент ремонту доріг на ЗакарпаттіВелике будівництво: Укріплювальні конструкції – невід’ємний елемент ремонту доріг на ЗакарпаттіВелике будівництво: Укріплювальні конструкції – невід’ємний елемент ремонту доріг на ЗакарпаттіВелике будівництво: Укріплювальні конструкції – невід’ємний елемент ремонту доріг на ЗакарпаттіПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати

Залишити відповідь