Велике будівництво: Укравтодор повністю відновить ще одну дорогу до кордону з Угорщиною

У 2021 році у Закарпатській області буде повністю відновлений маршрут М-23 Берегове – Виноградів – Велика Копаня. Йдеться про маршрут, який веде від міста Берегове до КПП “Вилок” – КПП “Тисабеч” на кордоні з Угорщиною. Роботи виконуються у рамках програми Президента “Велике будівництво”, повідомляє Укравтодор.

“Всі 50 км шляху від міста Берегове до Великої Копані будуть відновлені. Маршрутом, який має вихід на Н-09, можна комфортно подорожувати від самого кордону з Євросоюзом і далі через Карпати – Рахів та Яблунецький перевал – до Івано-Франківська та Львова”, – йдеться у повідомленні.

У 2020 році в рамках “Великого будівництва” на М-23 закінчили дві ділянки. Роботи ускладнювалися великими обсягами перезволожених ґрунтів (пучинами). Весь об’єм земляного полотна слід було вибрати та засипати камінням, аби дорожня основа була стабільна.

Цього року ремонт продовжиться на ділянці від нульового кілометра до позначки 21 км (від Берегового до кордону). Завдяки відновленій інфраструктурі, пункт пропуску “Вилок” має розвантажити найпопулярніший пункт на кордоні з Угорщиною у місті Чоп.

Раніше повідомлялося, що за оцінками експертів Київської школи економіки (KSE), реалізація президентської програми “Велике будівництво” збільшить ВВП України у найближчі 5 років на 2,2%.

Залишити відповідь