Умежах ремонту автошляху Т-07-37 Хуст – Шаян – Буштино дорожники знімають зношене покриття та встановлюють новий асфальтобетон.

Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк повідомив, що крім цього, роботи проводять і на 12 мостах.

Найдовший із них розташований у селі Велятино та має загальну протяжність 62 метри. Підрядна організація уже завершила армування та влаштувала опалубку. Після підготовчих робіт на прогоновій будові розпочинають бетонування.

«Ми продовжуємо активно працювати над покращенням туристичної привабливості краю, зокрема через відновлення дорожньої інфраструктури», – зазначив Ігор Шинкарюк.

За його словами, ремонт автошляхів Закарпаття – одне з пріоритетних завдань для керівництва області, що реалізовують відповідно до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».«Велике будівництво»: на Хустщині відновлюють 62-метровий міст«Велике будівництво»: на Хустщині відновлюють 62-метровий міст«Велике будівництво»: на Хустщині відновлюють 62-метровий міст«Велике будівництво»: на Хустщині відновлюють 62-метровий міст«Велике будівництво»: на Хустщині відновлюють 62-метровий містПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати

Залишити відповідь