Валерію Івановичу, чи можна назвати 2019-ий рік в житті «Минаю» успішним?
Звісно, і всі в цьому встигли переконатися. Ми виграли Другу лігу, успішно завершили календарний рік в Першій лізі, здобули історичне право грати в чвертьфіналі Кубку України. Якщо порівнювати все із досягненнями 2018го року, то все йде тільки по наростаючій. І це, зауважу, клуб досяг за два роки як ми отримали статус професійного клубу. Звісно, це не може не радувати.

Валерій Пересоляк: "Хочеться поборотися за трійку в Першій лізі та вийти в УПЛ"

Особливо дивує результат команди у Першій лізі, де рівень суперників значно вищий…
Так, перед стартом сезону були побоювання. Зрештою, у цьому дивізіоні більшість клубів виступають вже не перший рік та рівень гри тут значно вищий – ми не знали, чого чекати. Але наша команда змогла нас здивувати. Тут співпало декілька факторів: хороший тренерський штаб, вдало підібраний склад команди, навіть підтримка на стадіоні зіграла свою роль. Пам’ятаєте першу гру сезону? Коли «минайці» програли «Прикарпаттю» вдома? І дуже символічно,що наша команда зуміла зібратися після такого початку і видати неймовірний відрізок у складному чемпіонаті. Це доводить, що у нас бойовий та дружній колектив, який здатен на все. І це найголовніше.

Які будуть задачі на 2020 рік?
Звичайно, хочеться поборотися за трійку в Першій лізі та вийти в УПЛ. Принаймні, варто спробувати. Також хочеться чим вище піднятися в Кубку України. У нас амбітний тренер, амбітні гравці, які самі цього дуже прагнуть. Тому ми і ставимо високі задачі. Але побачимо як все складеться. Головне, щоб гравці і далі грали з бажанням, боролися не просто за результат, а й за честь клубу.

Валерій Пересоляк: "Хочеться поборотися за трійку в Першій лізі та вийти в УПЛ"

Що можете сказати з приводу жеребкування 1/4 фіналу Кубку України? Зможемо пройти далі?
Дуже добре, що граємо на рідному стадіоні. Гадаю, наші вболівальники забезпечать гідну підтримку команді і це допоможе нам здобути хороший результат. Думаю, у нас є шанси з будь-яким суперником.

Що ще вважаєте за досягнення нашої команди в цьому сезоні?
Про нас почали говорити. Як на Закарпатті, так і в Україні, зокрема. Наш клуб постійно на слуху, нас впізнають, нами цікавляться. «Минай» стає популярнішим і у нас з’являються чимало вболівальників. Це важливо для нашої майбутньої роботи і це фундамент для нових звершень.

2019ий рік запам’ятається нам не тільки виступами основної команди, а й відкриттям власної футбольної Академії
Так, ми довго до цього йшли. І коли заручилися підтримкою Ужгородської районної влади, змогли втілити цей проект в життя. Футбольний клуб – це не тільки 11 гравців на полі, а й інфраструктура, розвиток дитячоюнацького футболу. Тому створення Академії та відповідних умов стало нашим наступним кроком в розвитку «Минаю» як клубу. Учні Академії вже зараз грають в Дитячо-Юнацькій лізі України і вже навіть здобували перші перемоги в команд шкіл, які мають набагато більше досвіду. Гадаю, з часом про футбольну школу «Минаю» знатиме набагато більше людей.

Валерій Пересоляк: "Хочеться поборотися за трійку в Першій лізі та вийти в УПЛ"

Паралельно розвивається й інфраструктура клубу…
Так. Чим більше викликів в клуба, тим більше потреб в інфраструктурі. Ми постійно працюємо над цим, вдосконалюємо наш стадіон. Тільки у Першій лізі ми прийняли більше 10 матчів, які відвідали більше 10 тисяч вболівальників. До речі, не так давно нашу арену з візитом відвідав голова Української Асоціації футболу Андрій Павелко. Він був дуже задоволений нашою інфраструктурою і зізнався, що у нас вона одна з найкращих в Першій лізі. Але ми прагнемо більшого. Наприклад, не виключено, що на стадіоні «Минай» в 2020му році пройде міжнародний турнір імені В. Банікова за участі юнацької збірної України. Це новий цікавий досвід.

Валерій Пересоляк: "Хочеться поборотися за трійку в Першій лізі та вийти в УПЛ"

Що наостанок можете побажати нашим вболівальникам?
Набратися терпіння і, звісно, продовжувати підтримувати нашу команду. Це запорука нашого успіху, повірте. В 2020му році ми докладемо всі зусилля аби продовжувати радувати вас. Звісно, буде нелегко, без поразок не буває перемог, але вірю, що наша команда тільки зміцнить позиції, які досягла в 2019-му. Перед нами нові виклики і вірю, що ми їх гідно здолаємо та піднімемося на ще вищу вершину.

Повідомляє інформаційний департамент ФК “Минай”.

Залишити відповідь