Рятувальники Закарпаття одні з перших почали отримувати щеплення від коронавірусної інфекції. За першої можливості зробила це і я, адже переконана, що лише вакцинація виробить колективний імунітет та забезпечить швидке подолання пандемії. Також турбуюсь і про громадськість з якою контактую щодня. Спілкування із ЗМІ під час інформування громадськості про події та надзвичайні ситуації; контакти з дорослими та дітьми у процесі проведення профілактичних заходів та просвітницьких бесід –  все це спонукало мене до якнайшвидшої вакцинації. Наражати на небезпеку людей – не маю права. Та й у самої дві донечки й матуся вже поважного віку.

Вакцинація – це своєрідний рятувальний жилет, який повинна одягнути кожна людина. А ми, як рятувальники, повинні показати своїм прикладом, довести громадськості, що краще зробити цю просту, але дієву процедуру зараз, аби потім не довелося картати себе за згаяний час та втрачене здоров’я.

«Вакцинація - це своєрідний рятувальний жилет, який повинна одягнути кожна людина», - Наталія Батир, речниця Головного управління ДСНС у Закарпатській області

Залишити відповідь