Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив Юрій Гузинець – голова Ужгородської районної державної адміністрації:

Безбар’єрність – відповідальність кожного, хто є частиною нашого суспільства.

Підписав Меморандум про співпрацю з ГО “Безбарʼєрне Закарпаття”, яке поділяє цінності безбар’єрності та доклало чимало зусиль задля її розвитку.

Основна мета даного документу –

консолідація спільних зусиль задля створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.

Передбачається створення зручної інфраструктури для людей похилого віку, для молодих батьків з дитячими візками, осіб з інвалідністю. Рівних з усіма можливостей працевлаштування для молоді та людей старшого віку. Для мешканців сіл та невеликих містечок не гірший доступ до інтернету, освіти, послуг, ніж у мешканців мегаполісів.

Розвиток безбар’єрності – це постійний процес, який вимагає уваги та зусиль, тільки так можна забезпечити повне задоволення потреб всіх людей, незалежно від їх особистих обмежень та можливостей.

Залишити відповідь