До нього долучилися очільники районних військових адміністрацій, територіальних громад, керівники структурних підрозділів РВА, що відповідають за освітній напрям, та місцевих органів управління освітою.

Юрій Гузинець – голова Ужгородської районної державної адміністрації  написав про захід на своїй сторінці у ФБ:

Чи буде якісною освіта, якщо уроки знову будуть онлайн? Якщо повітряна тривога, то чи встигнуть піти в укриття? Чи буде тепло у класах, якщо знову будуть довготривалі відключення світла? Це тільки частина питань, які зараз хвилюють батьків.

Саме тому реформа шкільного харчування, ініційована першою леді Оленою Зеленською, яку Україна продовжує попри війну, – це та важлива новина, яка потрібна батькам, щоб знати, що про їхніх дітей дбають та бажають дати найкраще.

Реформа шкільного харчування зосереджена на нових підходах до приготування страв та покращення навичок кухарів у закладах освіти.

На регіональному форумі презентували Стратегію реформи, її стратегічні цілі та проміжні результати. Говорили про виклики, досягнення та перспективи реформи шкільного харчування.

Також намітили подальші кроки в промотуванні здорових звичок.

Якісне харчування – здорові діти – корисні звички для поколінь українців.

Слава Україні!

Іван Завидняк – заступник міського голови Ужгорода під час форуму презентував напрацювання щодо шляхів розвʼязання наявних проблем, зокрема з перспективою створення опорних кухонь, які відповідатимуть всім вимогам та забезпечуватимуть якісним харчуванням низку шкіл міста.

В обласному центрі Закарпаття відбувся регіональний форум «Реформування харчування: виклики, досягнення, перспективи».

Оновлення їдалень та харчоблоків в освітніх осередках міста – одне з пріоритетних завдань, оскільки саме від збалансованого якісного харчування залежить здоров’я учнів та їх можливість ефективно засвоювати інформацію і показувати високі результати в навчанні.

Впродовж 2022-2023 років в Ужгороді у дванадцятьох закладах загальної середньої освіти закупили нове обладнання для їдалень та харчоблоків на суму понад 765 тисяч гривень, а у двох – провели ремонт.

Загалом в обласному центрі 27 шкіл, де навчається 16 558 учнів, більшість з яких мають право на пільгове харчування. Велика кількість закладів відповідають вимогам щодо сучасних моделей харчування, однак є й такі, де все ще необхідні оновлення обладнання і проведення ремонтних робіт. З інших викликів – недостатній асортимент страв та їх низька якість, дефіцит робочих кадрів, низький рівень оплати праці тощо.

Під час форуму презентував напрацювання щодо шляхів розвʼязання наявних проблем, зокрема з перспективою створення опорних кухонь, які відповідатимуть всім вимогам та забезпечуватимуть якісним харчуванням низку шкіл міста.

Продовжуємо системну роботу над модернізацією їдалень та харчоблоків у закладах освіти Ужгорода та над покращенням умов навчання для наших учнів.

Залишити відповідь