Порядок надання на конкурсній основі фінансової підтримки спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в Ужгороді, підтримали сьогодні, 30 листопада, на черговому засіданні виконкому міської ради.

Цей Порядок визначає механізм відбору громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості міста та розподілу коштів для надання фінансової підтримки з бюджету Ужгорода в межах виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Ужгород на 2022 – 2024 роки.

Відбір громадських організацій для надання фінансової підтримки з міського бюджету здійснюється на конкурсних засадах. До участі у конкурсі допускаються громадські організації, які мають статус юридичної особи, зареєстровані та діють на території міста Ужгорода і готують спортсменів до участі у змаганнях не нижче всеукраїнського рівня, складу збірних команд тощо.

Обов’язковою умовою надання фінансової підтримки з бюджету Ужгорода є наявність матеріальної бази для проведення заходів та залучення громадською організацією школярів загальноосвітніх закладів та вихованців дошкільних закладів освіти до проведення заходів.  

Цим же рішенням утворили конкурсну комісію з визначення громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості Ужгорода для надання їм фінансової підтримки з бюджету міста.

Підтримали за засіданні виконкому міської ради і проєкт про виділення коштів із резервного фонду бюджету Ужгородської міської територіальної громади в 2022 році.

Визначили департамент міської інфраструктури головним розпорядником, якому виділяються 2,4 млн грн для реалізації проєкту «Реконструкція водогону по вул. Гагаріна у м. Ужгород» – для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в системах забезпечення населення питною водою за рахунок коштів резервного фонду місцевого бюджету.

Також на засіданні виконкому заслухали звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ужгородської міської територіальної громади за січень-вересень 2022 року, взяли його до відома.

Документ ще внесуть на розгляд сесії міської ради.

Проголосували також на засіданні виконкому Ужгородської міської ради і за проєкт Програми економічного і соціального розвитку Ужгородської міської територіальної громади на 2023 рік. Документ ще внесуть на розгляд сесії Ужгородської міської ради.

Програма розроблена управлінням економічного розвитку міста на основі наданих пропозицій структурних підрозділів міської ради, підприємств і організацій міста з використанням аналітичних матеріалів та статистичних даних про розвиток міста у 2021-2022 роках та прогнозних тенденцій на 2023 рік.

Документ включає в себе характеристику діяльності всіх структурних підрозділів виконавчого комітету Ужгородської міської ради, організацій, установ та підприємств громади, а також орієнтовні плани розвитку у 2023 році. Із показниками детально можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради.

Підтримали сьогодні члени виконкому і проєкт рішення про те, щоб розгорнути в Ужгороді Пункти незламності (обігріву) за наступними адресами:

– площа Поштова, 3 – перший поверх адмінбудівлі Ужгородської міської ради;

– вулиця Ференца Ракоці, 2 – комплекс «Совине гніздо»;

– вулиця Польова, 22 – Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 імені Василя Гренджі-Донського;

– вулиця 8-го Березня, 44 – Класична гімназія;

– Православна набережна, 25 – багатопрофільний ліцей «Інтелект»-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Залишити відповідь