Закарпатський заслужений академічний народний хор 24 серпня провів в Ужгороді о 6-й ранку культурно-мистецьку акцію зустрічі сонця виконанням “Молитви за Україну” та гімном України.

“Цю акцію хор виконує щороку на світанку Дня незалежності України, — розповіла Суспільному художня керівниця хору Наталія Петій-Потапчук.— Аналогів акції немає нвде в Україні. Щороку для Молитви на світанку ми обираємо нове місце в Ужгороді, позначаючи найпривабливіші та найбільш знакові локації нашого старого міста”."Схід і захід разом!". Закарпатський народний хор зустрів сонце "Молитвою за Україну"Суспільне Закарпаття

Цього року Наталія Петій-Потапчук запросила до участі в Молитві народний фольклорно-дослідницький гурту “Курінець” із м.Краматорська Донецької області. Під час акції колективи обмінялися короваями, що символізувало дружбу сходу та заходу України.

До акції долучилися також народний артист України Петро Матій, чоловіча хорова капела “Боян” УжНУ, Зразковий вокальний ансамбль “Перлинка” Ужгородської ДМШ ім.П. І.Чайковського, народний вокальний ансамбль “Ужанка”, народний фольклорний ансамбль «Материнка» Оноківської ОТГ, народний камерний хор “Кредо” інтелігенції м.Ужгород, а також заслужений артист України Олександр Куцик, учасники Закарпатської школи моделей «A’Star» та дитячої театральної студії “Бавка”.

В Ужгороді молилися за Україну (ФОТО)

В Ужгороді молилися за Україну (ФОТО)

Джерело

Залишити відповідь