В Ужгороді відбулося чергове засідання виконавчого комітету міста.

На ньому розглянули проекти допомоги державній установі виконання покарань, погодили створення мобільних бригад для допомоги жертвам домашнього насилля та створення підземних систем збору твердих побутових відходів.

Щоб забезпечити енергоефективність камер та створити для засуджених умови, які відповідали би європейським стандартам, виконком погодив виділення матеріальної допомоги. Йдеться про «Закарпатську установу виконання покарань (№9)». Тут утримуються жінки та діти, а ще засуджені на довічне ув’язнення.

Також в Ужгороді з’являться мобільні групи, що будуть допомагати жертвам домашнього насилля. У складі такої бригади будуть психолог, соціальний працівник та правоохоронці.

Окрім того, в Ужгороді з’являться підземні сміттєві майданчики. За погодженням до міської ради звернулися самі забудовники, які й профінансують роботи.

За словами міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, це перший в обласному центрі проект. Надалі, при погодженні містобудівних умов, планують продовжити ініціативу облаштування підземної системи збору твердих побутових відходів.

Обслуговувати ці майданчики буде компанія «АВЕ». Для цього підприємство має спеціальне обладнання.

Залишити відповідь