Сьогодні в Ужгороді офіційно запрацювала дитяча залізниця. На офіційний старт літнього сезону-2019 завітали в. о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас, заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, начальник Ужгородської дирекції залізничних перевезень Олександр Пушкаш, голова дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Ярослав Афтанас.


Закарпатська дитяча залізниця, без сумніву, є одним із символів міста над Ужем, бо є не тільки унікальною атракцією, а ще й найкоротшою вузькоколійкою в Україні. Як прозвучало сьогодні під час офіційного старту сезону залізниці, дитячу вузькоколійку в Ужгороді вперше запустили в 1947 році. Із тих пір в літній сезон залізниця діяла без перерви 62 роки, проте в 2009-му через брак фінансування її закрили. Відновити діяльність вузькоколійки вдалося тільки в 2016-му, до 25-річчя проголошення Незалежності України завдяки Геннадію Москалю та тодішньому керівнику Львівської дирекції «Укрзалізниці» Івану Грунику.
Традиційно, рейси у перший день роботи вузькоколійки для дітей і їхніх батьків безкоштовні. А ось розважатися на цій оригінальній і єдиній у своєму роді атракції міста зможуть і ужгородці, й гості до кінця літа.

Залишити відповідь