Депутати Ужгородської міської ради заборонили продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста з 23.00 год. до 07.00 год. щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.

Чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Ужгород, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і здійснюють торгівлю ними.

Ужгородському відділу поліції ГУНП в Закарпатській області та Головному управлінню ДФС у Закарпатській області рекомендовано здійснювати постійний контроль за дотриманням цього рішення у межах власних повноважень, вживати всі передбачені законодавством України необхідні заходи до суб’єктів господарювання, які порушують встановлену цим рішенням заборону.

Рішення виконавчого комітету від 27.04.2016р. № 132 «Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного)» втратило чинність.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Залишити відповідь