Цими вихідними 18.11.2017 року в м. Ужгороді пройшов фінальний тур чемпіонату області з баскетболу «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат 2005 року народження. Всі ігри  були  досить цікавими  та динамічними  з масою ефектних моментів. Кожна із команд грала на достойному та практично рівному рівні і результати  деяких  ігор були несподіваними. Отже за підсумками  серед дівчат,   набравши найбільшу кількість очків у заліковій таблиці, перемогу здобула збірна команда Виноградівської ДЮСШ виборовши перше місце. Хотілося відзначити гравців нашої збірної які себе найкраще показали в даних змаганнях:

Агапову Евеліну, Гач Ванесу, Клодзінську Патріцію, Супрунович Юлю,Тільняк  Анастасію, Баботу Еріку, Тараненко Світлану,Козіну Владу.

Юнаки хоч і не стали фіналістами, але впевнено поліпшують свої результати, і в майбутньому вони себе ще покажуть.

Зазначимо що цього року в травні теж відбулися такі змагання серед юнаків та дівчат 2004 року народження де наші юні спортсменки також вибороли перше місце.

В Ужгороді пройшов фінальний тур чемпіонату області з баскетболу «Дитяча ліга»В Ужгороді пройшов фінальний тур чемпіонату області з баскетболу «Дитяча ліга»

Залишити відповідь