Як розповів Михайло Поляк, наразі в усіх чотирьох лікарнях Ужгорода на лікуванні перебуває 110 пацієнтів, хворих на коронавіруснуінфекцію.

В Ужгороді на стаціонарному лікуванні з коронавірусом перебуває 110 пацієнтів

Так, в “інфекційці” лікується 41 осіб, в обласній клінічній лікарні ім. А. Новака – 32 хворих, у Центрі легеневих хвороб – 27 пацієнтів, у міській клінічній лікарні – 18 осіб.

Разом із тим, за п’ятницю-суботу в обласній інфекційній лікарні після лікування виписали 15 людей, що одужали, вчора – ще 3-х одужавших. Загалом за цей час в закладі вилікували понад 20 хворих, уточнив М. Поляк. При цьому, додав, що це лише якщо говорити про пацієнтів із коронавірусом. Адже паралельно в інфекційній лікарні лікують також й інших пацієнтів з іншими інфекційними захворюваннями.

Поміж тим, вчора, 4 травня також було направлено вже другу дитину з підозрою на коронавірус в обласну дитячу лікарню в Мукачеві. Експрес-тест, проведений дитині із симптомами ковід-19, підтвердив позитивний результат, тож було прийнято рішення про госпіталізацію в інфекційне відділення дитячої лікарні в Мукачеві.

Залишити відповідь