Відчиняйте, вам повістка! Громадські активісти вручили імпровізовані «повістки» двом депутатам міської ради Ужгорода. Їм приписують підтримку та агітацію за кандидатів у народні депутата – братів Андрія та Богдана Андріївих.

В Ужгороді депутати міськради отримали “повістки”
Активісти вручили імпровізовані «повістки» двом депутатам міської ради Ужгорода

Політикам, Юрію Мандичу та Віталію Готрі, запропонували зробити «явку з повинною» і повідомили про відповідальність за порушення виборчого законодавства.

«Просимо Вас з’явитися до найближчого правоохоронного органу для дачі свідчень (повідомлення про злочин ) щодо вашої причетності до підкупу виборців (скупки голосів ), що є порушенням статті 160 Кримінального кодексу, що передбачає позбавлення волі від одного до трьох років.

Ця повістка повідомляє вас про те, що ви маєте право добровільно звернутись до правоохоронних органів (явка з повинною) і використати це в суді для пом’якшення кримінального покарання», – ідеться у повістці громадських активістів.

В Ужгороді депутати міськради отримали “повістки”
Віталія Готру неодноразово бачили на агітаційних заходах кандидатів
В Ужгороді депутати міськради отримали “повістки”
Віталій Готра

Зазначимо, що Віталія Готру неодноразово бачили на агітаційних заходах кандидатів. Так днями, журналісти помітили депутата на зустрічі Богдана Андріїва із виборцями.

«Він працює в КП Муніципальний транспорт, а транспорт їхній перебуває в АТП Андріїва, де орендує територію», – зазначають активісти ГО «Стоп корупції».

Зазначимо, що кандидатів у народні депутати, які балотується від округу в Ужгороді, Андрія та Богдана Андріївих підозрюють у підкупі виборців.
Журналісти викрили схеми, які політики використовують для маніпуляції громадською думкою та свідомістю. Серед них – скупка голосів, використання адмінресурсу та керівників ОСББ для підкупу виборців.

Богдан Андріїв – чинний мер Ужгорода, наразі балотується до ВР від «Опозиційного блоку» і йде 10 номером у списку партії. Його брат Андрій Андріїв – депутат Закарпатської облради від «Відродження».

ГО «Стоп корупції»

Залишити відповідь