На автошляху національного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів триває відновлення дорожньої інфраструктури.

Зокрема, роботи проводять між селами Луг та Ділове в урочищі Кузій на Рахівщині. Тут підрядна організація завершує будівництво верхової підпірної стінки з бетону. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

«Така конструкція не лише захищатиме дорогу від зсувів та обвалів ґрунту, а й дозволить збільшити ширину дороги», — наголосив заступник очільника краю.

За його словами, зараз дорожники працюють над розширенням автошляху: підсилюють основу та стелять геотекстильну сітку, щоб запобігти просіданню в майбутньому.

Після виконання цих робіт фахівці відремонтують проїжджу частину.

«Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» дороги в області стають зручними та безпечними», — зауважив Ігор Шинкарюк.В урочищі Кузій на Рахівщині розширюють дорогуВ урочищі Кузій на Рахівщині розширюють дорогуВ урочищі Кузій на Рахівщині розширюють дорогуВ урочищі Кузій на Рахівщині розширюють дорогуВ урочищі Кузій на Рахівщині розширюють дорогуПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати

Залишити відповідь