8 серпня відбулося позачергове засідання Кабінету Міністрів. На ньому обговорювали погіршення коронавірусної ситуації в Україні. Річ у тім, що в Україні упродовж останніх днів фіксують антирекорди випадків COVID-19.

Позачергове засідання уряду через ситуацію з COVID-19: важливі рішення

Про підсумки позачергового засідання повідомив голова уряду Денис Шмигаль. Відповідний допис з’явився у телеграмі, передає 24 канал.

За словами українського прем’єра, однією з важливих постанов, які ухвалили під час засідання, було рішення про обмеження перетину пунктів пропуску з тимчасово окупованим Кримом.

Кабмін припиняє роботу КПВВ на межі з Кримом: через COVID-19 в’їзд і виїзд закритий

Крім того, МОЗ, МВС, Мінцифри та інші відповідальні органи мають створити ефективну систему відслідковування контактів людей, які захворіли на COVID-19.

“Ці епідеміологічні розслідування мають бути системними, з жорстким контролем за самоізоляцією. Це дасть можливість нам більш оперативно реагувати та розривати ланцюги захворювань”, – наголосив Шмигаль.

Також на виконання доручення президента Зеленського міністр охорони здоров’я Максим Степанов має детально прозвітувати про готовність лікарень другої хвилі. Мовиться про ті медзаклади, що прийматимуть хворих на коронавірус.

Прем’єр зауважив, що таку статистику слід представити щодо кожної області. Водночас необхідно врахувати кількість ліжкомісць і забезпеченість засобами індивідуального захисту, ліками, киснем та медичним персоналом.

Залишити відповідь