З опівночі в Угорщині набуде чинності надзвичайний правовий порядок, і уряд запроваджує  комендантську годину з півночі до світанку. Нічні клуби будуть закриті, між глядачами у театрах, кінотеатрах, стадіонах повинні бути порожніми три крісла. Паркування знову буде безкоштовним, – повідомив прем’єр-міністр Віктор Орбан на сторінці у Facebook.

https://youtube.com/watch?v=25CMyN93Lws%3Ffeature%3Doembed

«Поширення епідемії пришвидшилося, – заявив прем’єр-міністр. – Епідемія загрожує життю людей похилого віку та хронічно хворих, і настав час уряду вжити подальших заходів для належної роботи лікарень та життя людей похилого віку».

«Буде потрібно швидко діяти. Якщо вірус поширюється швидко, уряд також повинен бути швидким», – наголосив В. Орбан.

«Сьогодні з опівночі ми знову введемо надзвичайний правовий стан», – сказав прем’єр.

Прем’єр-міністр також заявив, що попросить парламент продовжити цей надзвичайний стан на 90 днів.

На засіданні уряду були прийняті наступні рішення: під час проведення заходів, зокрема, спортивних, у кінотеатрах, театрах глядачі можуть сідати лише в кожне 3-тє крісло, використання масок є обов’язковим, без винятків.

Влада перевірятиме всі дії, за необхідності накладатиме штрафи, а місця, де не дотримуватимуться правил, негайно закриватимуться.

Той, хто не носить маску, може загрожувати життю інших людей.

Забезпечити дотримання правил у нічних клубах неможливо, тож, за пропозицією оперативного штабу, уряд вирішив закрити нічні клуби та ввести комендантську годину з півночі до п’ятої ранку, а це означає, що всі мають повернутися додому до півночі.

Щоб зменшити натовпи на громадському транспорті, уряд наказав у години пік збільшити кількість транспортних засобів, паркування знову буде безкоштовним.

(hvg.hu)

Залишити відповідь