Особливості участі потенційних орендарів у приватизаційних аукціонах – тема спільної наради представників департаменту економічного та регіонального розвитку ОДА, управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях та членів Громадської ради при облдержадміністрації.

«Сьогодні серед пріоритетів – проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території ТГ, та забезпечення ефективного управління державним та комунальними майном», – наголосив Іван Завидняк, в. о. директора департаменту економічного та регіонального розвитку облдержадміністрації.

За його словами, в області за 8 місяців поточного року було оголошено 16 аукціонів з приватизації державного майна. У результаті проведення аукціонів до держбюджету надійшло понад 1,2 млн грн.

Наталія Кастрова, заступниця начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України, повідомила про можливості участі в приватизаційних аукціонах та ознайомила присутніх із сервісом автоматичного визначення оціночної вартості нерухомого майна.

Інформація щодо Переліку об’єктів державної власності малої приватизації, що розташовані на території області та підлягають приватизації, розміщується на офіційній сторінці облдержадміністрації, Центру підтримки підприємництва Закарпаття, ФДМ у Закарпатській області, у соціальній мережі Facebook та телеграм-каналі: https://t.me/zak_spfu.В ОДА обговорили особливості участі потенційних орендарів в аукціонах з приватизації держмайнаВ ОДА обговорили особливості участі потенційних орендарів в аукціонах з приватизації держмайнаВ ОДА обговорили особливості участі потенційних орендарів в аукціонах з приватизації держмайнаВ ОДА обговорили особливості участі потенційних орендарів в аукціонах з приватизації держмайна

Залишити відповідь