Сум, біль та слова співчуття. В 5 річницю виведення військ з Дебальцева на Алеї слави Центрального кладовища де поховані тринадцять наших героїв вшанували пам’ять полеглих у бою військовослужбовців.

Бійці 128-ої гірсько-піхотної бригади, духовенство, керівництво міста, рідні полеглих бійців не стримують сліз. Це був один з найзапекліших боїв на Сході країни, в ньому полягло 179 захисників, 118 полонених, 36 зниклих безвісти. В Дебальцівській битві загинули й двоє бійців 128-ої гірсько-піхотної бригади Олексій Буртав та Денис Кисельов. Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання та пострілами вгору. Опісля чого священнослужителі відслужили екуменічну панахиду за полеглими бійцями. Далі усі присутні поклали квіти до могил героїв.

В Іршаві та Мукачеві вшанувала учасників боїв при Дебальцеві
В Іршаві та Мукачеві вшанувала учасників боїв при Дебальцеві

З метою належного вшанування подвигу учасників героїчних боїв 15 – 18 лютого 2015 року при Дебальцеві сьогодні, 18 лютого 2020 року в Іршаві відбулося покладання квітів та запалених лампадок до стели на якій встановлені меморіальні дошки загиблим учасникам в АТО з Іршавщини.

У заході взяли участь ветерани АТО, волонтери, керівники району та міста, представники військкомату та громадськість. Також всі присутні пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Після завершення для всіх бажаючих Андрій Світлинець провів тематичну екскурсію у музеї Іршавського МЦПО, повідомляє Іршавська міська рада 

В Іршаві та Мукачеві вшанувала учасників боїв при Дебальцеві

Залишити відповідь