У день 1130-ої річниці від дня заснування нашого міста діти прийшли малювати його портрет на Виноградну гору, де їх зустріли Федір Шандор та Арсен Мелкумян

Учасники пленеру малювали на тему “Світло роду”. Вітаючи юних художників, Федір Шандор сказав: «Зараз історична мить, яка ніколи не повториться. І ви її творці! Гроно винограду, герб, 1130 років, небо, сонце, вулиця Берчені – малюйте місто, в якому ви живете».

Намальовані картини діти та організаторки заходу планують подарувати «Кілікії». Її власник, меценат Арсен Мелкумян поділився своїми планами щодо дитячої творчості: «Спочатку організуємо тут виставку дитячих робіт, а потім влаштуємо аукціон, а виручені кошти передамо на потреби ЗСУ».

У пленері з образотворчого мистецтва в рамках ЕкоАртПроєкту „Срібний Дзвін” взяли участь близько 50 дітей з різних шкіл Ужгорода. Керівник проєкту і голова ЗОБФ «Срібний дзвін» Лідія Маніца та організаторки заходу Вікторія Русин і Вікторія Попадинець розповідають, що такі пленери проводять уже другий рік у різних локаціях Закарпаття для підтримки творчої молоді краю. Частина робіт виставлялася на виставках і була продана з аукціону, а виручені кошти передані для ЗСУ.

БФ опікується обдарованими дітьми з 2000 р. Крім художніх проєктів, проводить також і музичні конкурси. За ці роки провели чимало всеукраїнських та міжнародних заходів. 

Учасники пленеру одержали подяки від Благодійної фонду та подарунки від мецената Арсена Мелкумяна, а також посмакували солодким виноградом і смачною піцою.

Залишити відповідь