Депутати міської ради проголосували за те, щоб присвоїти звання лауреата “Почесної відзнаки Ужгородської міської ради”:

ЧЕЙМІ ІРИНІ ІВАНІВНІ – вчительці французької мови ЗОШ I-III ступенів №7 Ужгородської міської ради , за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, активну громадську діяльність, підготовку переможців та призерів у II етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови.

ФЕДЬКУ РУСЛАНУ МИХАЙЛОВИЧУ – завідувачу відділенням патології вагітних комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок”, за високий професіоналізм, багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток акушерства-гінекології, інноваційні методики та впровадження в техніці виконання кесарського розтину.

МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОМУ РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРУ “ДОРОГА ЖИТТЯ” та КИРИЛЕНКО ОЛЕГУ ПАВЛОВИЧУ – директору медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя”, за високий професіоналізм, багаторічну та сумлінну працю, активну життєву позицію, створення системи комплексної реабілітації: соціальної, психолого-педагогічної, логопедичної корекції, медичного супроводу дітей і людей з інвалідністю в м. Ужгороді та створення належних умов для всебічного їх розвитку й інтеграції в суспільство і з нагоди 20-річчя діяльності центру.

ЯКУБИК НАТАЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ – директорці ТОВ “АВЕ Ужгород”, за забезпечення належного санітарного стану територій міста та прилеглих територій, створення сприятливих умов для розвитку міста у сфері охорони навколишнього середовища, активну безпосередню участь у соціально-просвітницьких заходах щодо поводження з відходами з метою активізації свідомості мешканців для належного їх сортування та створення екологічно чистого європейського міста.

ЧЕМЕТУ ОЛЕКСАНДРУ СТЕПАНОВИЧУ – голові правління “Союз Чорнобиль Україна” м. Ужгорода, полковнику медичної служби запасу Збройних Сил України, заступнику головного лікаря з медичної частини Закарпатського обласного онкологічного диспансеру, за активну життєву позицію, особисті організаторські здібності, наполегливу роботу, що сприяє успішному виконанню завдань з надання різносторонньої допомоги чорнобильцям м. Ужгорода та забезпечення гарантій соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС і учасників ядерних випробувань.

ПАВЛИШИН ЛЮБОВІ ВОЛОДИМИРІВНІ – членкині Молодіжного об’єднання Закарпатської організації Національної спілки художників України, перекладачці художньої літератури, за активну літературну творчість, плідну діяльність у сфері образотворчого мистецтва краю, участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях та семінарах.

ФЕДИКОВИЧУ ПАВЛУ АНТОНОВИЧУ – заслуженому працівнику сільського господарства України, за активну громадську позицію, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, покращення рівня життя і добробуту територіальної громади.

АНДРІЇВ ОЛЬЗІ ВАЛЕРІЇВНІ – головній медичній сестрі ТОВ «Медичний центр «Діамед» – за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток медичної галузі Ужгорода;

ЦАНЬКО ВІКТОРІЇ ВАСИЛІВНІ – головному диригенту симфонічного оркестру філармонії, заслуженій артистці України – за активну концертно-виконавську діяльність та високий професіоналізм;

РОТАРІ КЛУБ «УЖГОРОД» – за вагомий внесок у розвязанні проблем соціального захисту населення міста.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Залишити відповідь