У День юриста, 8 жовтня, суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо ухвалив “рішення про стягнення з Ужгородської міської ради чергової “захцянки” Погорєлова в розмірі 301 тис.грн.”

Погорєлов через суд виграв 301 тисячу компенсації за зарплату і "моральну шкоду"

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомила правник Наталія Майстренко.

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про відшкодування заробітної плати, що її В.Погорєлов не отримував протягом 10 місяців після відсторонення від посади міського голови Ужгорода після Революції Гідності.

При цьому, що суттєво, як з’ясувало Закарпаття онлайн, із вказаних 301 тисячі тільки близько 120 тисяч – відшкодування власне по зарплаті. Решта – “моральна шкода”, яку нарахували адвокати В.Погорєлова і з якою погодився суддя В.Бедьо.

Що ще суттєво, розгляд справи відбувся блискавично – всього за одне засідання.

“Громада має ще дідові заплатити 300 тисяч. Половину з яких, відкатом може зайти міському голові за те, що міська рада не подасть апеляції/касації

Мало йому, бачите, віджатих у громади земельних ділянок, аптеки на 8-го Березня, кінотеатру “Ужгород”. Нагадайте, будь ласка, що там ще в економічних здобутках відстороненого мера”, – прокоментувала ситуацію Н.Майстренко.

Закарпаття онлайн

Залишити відповідь