Мерія хоче віддати 6 гектарів землі в Боздоші без аукціону. Вношу альтернативу: 1,5 га – під новий дитсадок, а 4,5 га – на публічний аукціон за 28 млн.грн.

Я вважаю проект мерії неправильним, таким, що несе шкоду інтересам міста. Тому вирішив запропонувати альтернативу.

Будівництво нового садка давно назріло. Новий садок допоможе молодим сім’ям міста. Крім того, новий садок допоможе розвантажити дитсадки в інших мікрорайонах Ужгорода. Від цього виграє все місто.

Продаж 4,5 гектарів землі саме на аукціоні за справедливу, ринкову ціну дозволить залучити в бюджет приблизно 28-29 млн.грн.

Це дуже серйозна сума. Ми, нарешті, зможемо направити додаткові кошти на соціальну сферу, в першу чергу медицина і освіта. Крім того, за ці гроші ми зможемо почати будівництво першої черги нового садка.

Я вважаю це рішення раціональним, таким, що буде відповідати інтересам всіх ужгородців. Тому прошу вашої допомоги.

Наше завдання сьогодні – продемонструвати мерії, що ужгородці хочуть саме такий варіант: збудувати садок, а залишок землі продати винятково на відкритому аукціоні.

Моє прохання до вас: максимально поширити цю інформацію і продемонструвати мерії позицію ужгородців.

Тоді разом, спільними зусиллями, ми доб’ємося поставленої задачі – зазначив Віктор Щадей.

Віктор Щадей: краще новий дитсадок, ніж роздача землі без аукціону.

Мерія хоче віддати 6 гектарів землі в Боздоші без аукціону. Вношу альтернативу: 1,5 га – під новий дитсадок, а 4,5 га – на публічний аукціон за 28 млн.грн.Я вважаю проект мерії неправильним, таким, що несе шкоду інтересам міста. Тому вирішив запропонувати альтернативу. Будівництво нового садка давно назріло. Новий садок допоможе молодим сім’ям міста. Крім того, новий садок допоможе розвантажити дитсадки в інших мікрорайонах Ужгорода. Від цього виграє все місто. Продаж 4,5 гектарів землі саме на аукціоні за справедливу, ринкову ціну дозволить залучити в бюджет приблизно 28-29 млн.грн.Це дуже серйозна сума. Ми, нарешті, зможемо направити додаткові кошти на соціальну сферу, в першу чергу медицина і освіта. Крім того, за ці гроші ми зможемо почати будівництво першої черги нового садка. Я вважаю це рішення раціональним, таким, що буде відповідати інтересам всіх ужгородців. Тому прошу вашої допомоги.Наше завдання сьогодні – продемонструвати мерії, що ужгородці хочуть саме такий варіант: збудувати садок, а залишок території продати винятково на відкритому аукціоні. Моє прохання до вас: максимально поширити цю інформацію і продемонструвати мерії позицію ужгородців. Тоді разом, спільними зусиллями, ми доб’ємося поставленої задачі.Віктор Щадей

Опубліковано Віктор Щадей Середа, 29 травня 2019 р.

Залишити відповідь