Антон родом із Київщини. Для хлопця участь у подібних проектах – не перша. Ужгород – третє місто України, яке юнак відвідав у рамках руху «Твоя країна». Закарпаття його вразило у самісіньке серце.

Антон БАУМАН, учасник всеукраїнського руху

Я просто в захваті від цієї алеї. Тому що великий простір, велика відстань і енергія. Яка пересувається по цьому простору, вона просто захоплює подих. У нас все проходить у форматі геймофікації. Є якісь певні квести. Якісь цікаві моменти, коли ти повинен проявляти ініціативу.

Організатори заходу програму перебування молоді в Ужгороді розробляли ретельно. У ній багато сюрпризів та несподіванок.

Ксенія ШОКІНА, співорганізатор візиту на Закарпаття

Суть проекту в тому, щоб українська молодь знайомилася з містами України, містами і містечками України максимально бюджетно. Ми продумуємо якусь програму екскурсійну, майстер-класи, якісь цікаві заходи-знайомства з людьми, інтерактиви.

Сама Ксенія поставила власний рекорд – вона об»їздила усі обласні центри України і стверджує, що ми маємо чим пишатися і що вивчати та пізнавати. В Ужгороді молоді люди проведуть вікенд, який організатори максимально наповнять цікавими зустрічами, квестами, екскурсіями. Так, щоб кожен з них мріяв повернутись на Закарпаття.

Залишити відповідь