Станом на 7 квітня 2021 року МОЗ оновило карантинне зонування. 

Закарпаття залишається у “червоній” зоні:

Закарпаття та ще 10 областей – Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області – залишилися у “червоній” зоні.

В областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення. Високі показники в “червоних” Миколаївській області – 113,6, Житомирській- 113,0; Чернігівській – 108,2, а також в Києві – 113,5.

Найвищий рівень госпіталізацій у “помаранчевій” Хмельницькій області – 129,0. Завантаженість лікарень киснем також перевищена і станови 69%.

У “помаранчевій” зоні досі 13 регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька і Черкаська області.

Найменш суворі обмеження діють у “жовтій” Херсонській області. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій – 45,9, а завантаженість ліжок з киснем становить 22,3%. “Зелених” регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину.

Залишити відповідь