Укравтодор відновить дорогу до КПП "Вилок" на Закарпатті і розвантажить трасу на Чоп

У рамках президентської програми “Велике будівництво” у 2021 році Укравтодор відремонтує по всій протяжності трасу, яка веде від міста Берегове на Закарпатті до пункту пропуску “Вилок” на кордоні з Угорщиною. Це в тому числі дозволить розвантажити пункт пропуску у місті Чоп, який зараз є найпопулярнішим на кордоні з Угорщиною.

Як повідомляє Укравтодор, на маршруті М-23 Берегове – Виноградів – Велика Копаня заплановані роботи із поточного середнього ремонту від нульового кілометра до позначки 21 км.

У 2020 році в рамках президентської програми “Велике будівництво” на М-23 закінчили дві ділянки. Роботи ускладнювалися великими обсягами перезволожених ґрунтів (пучинами). Весь об’єм земляного полотна слід було вибрати та засипати камінням, аби основа дорожнього одягу, а відтак і верхній шар, була стабільна.

“У 2021 році всі 50 км шляху М-23 від міста Берегове до Великої Копані будуть відновлені. Маршрутом, який має вихід на Н-09, можна комфортно подорожувати від самого кордону з Євросоюзом і далі через Карпати – Рахів та Яблунецький перевал – до Івано-Франківська та Львова”, – зазначили в Укравтодорі.

Раніше, під час форуму “Україна 30. Інфраструктура” голова Укравтодору Олександр Кубраков повідомив, що у 2021 році загалом планується відремонтувати 250 км доріг до прикордонних пунктів пропуску.

Залишити відповідь