Угорщина почала вакцинацію за день до того, як інші країни Європейського Союзу планують почати масову вакцинацію.

Угорщина в суботу, 26 грудня, почала вакцинацію проти COVID-19, за день до початку розгортання вакцинації в таких країнах, як Франція і Німеччина. Про це повідомляє Reuters.

Першими вакцину, розроблену Pfizer і BioNTech, ввели передовим працівникам лікарень столиці Будапешта. Перша партія доз дозволить вакцинувати 4875 осіб, повідомило державне інформаційне агентство MTI.

Першою, кому зробили укол, була Адрієнн Кертес, лікар центральної лікарні Дель-Пешта.

Угорська вакцинація почалася за день до того, як інші країни, включаючи Францію, Німеччину, Італію, Австрію, Португалію та Іспанію, що планують почати масову вакцинацію.

Також вакцинувати від коронавірусу почали у Німеччині.

У землі Саксонія-Ангальт в суботу, 26 грудня, зробили щеплення від коронавірусу мешканцям та персоналу будинку для літніх людей. Першою отримала вакцину 101-річна німкеня.

Першою з вакцинованих у Німеччині стала 101-річна Едіт Квойцалла. Загалом цього дня щепилися від коронавірусу близько 40 мешканців закладу, а також 10 доглядальників.

Офіційно початок кампанії з вакцинації населення Німеччини від коронавірусу був запланований на 27 грудня. Утім, оператор цього розташованого на сході Німеччини будинку для літніх людей Тобіас Крюґер вирішив не гаяти часу, – пише DW

У Польщі в неділю вранці розпочалося щеплення проти коронавірусу, першою в країні вакцинували старшу медсестру головного клінічного шпиталю МВС у Варшаві Аліцію Якубовську.

Про це повідомив польський медіаресурс TVN24.

Шпиталь МВС Польщі отримав 375 доз вакцини, друга порція вакцини будет направлена до медустанови 4 січня.

Вакцинація медперсоналу також відбувається в інших медзакладах по всій країні.

За даними голови Агентства матеріальних резервів РП Міхала Кучмеровського, перша партія вакцини компанії Pfizer кількістю 10 тисяч доз буде використана у неділю до 12-ї години дня. Він зазначив, що до кінця грудня Польща отримає ще 300 тисяч доз вакцини. Наступну партію вакцини буде доставлено до 500 лікарень. До кінця січня 2021 року Польща розраховує отримати 1,5 млн доз вакцини.

Залишити відповідь