У Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Т. Легоцького відзначили кращих із 162 юних номінантів із Закарпаття, у тому числі і внутрішньо переселених співвітчизників, котрі взяли участь у конкурсі «Захисники Украни: історія і сьогодення».

У Закарпатті відзначили юних «бійців» культурного фронту

На конкурс номінувалися літературні твори, листи, образотворчі твори та авторські фотографії. Кращі роботи вміщені у збірку: «У війни не дитяче обличчя».
«Наші діти не стоять осторонь того, що відбувається у країні. Про це свідчить цей конкурс. Підсумки схожої події ми вперше підбиваємо у стінах історичної будівлі-фортеці», — зауважила Директор департаменту освіти, науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець.

У Закарпатті відзначили юних «бійців» культурного фронту

У свою чергу, знаний в Україні письменник Мирослав Дочинець переказав переможцям вітання від літераторів краю та зауважив, що роботи — добротні і часом, дивлячись на них або читаючи їх, не знаєш, чи це пише дитина, чи доросла людина.
«Наші діти, наше мистецтво і культура, у тому числі і ці роботи, це — те, що захищають сьогодні українські воїни. Зі свого боку нам спільно з головою Закарпатської ОВА вдалося зберегти фінансування культури. Вдячний усім авторам за те, що знайшли у собі мужність і презентували на розсуд громадськості свої роботи. Це — важлива справа і важлива моральна підтримка у непростий час», — звернувся до присутніх голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.
А Віктор Микита, голова обласної військової адміністрації висловив сподівання, що уже найближчим часом наша молодь писатиме і творитиме на тему Великої Перемоги України.
Переможці конкурсу та їх наставники отримали грамоти ОВА і подарунки.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Залишити відповідь