На Закарпатті  37 436 тисяч учнів   із 131 закладу загальної середньої освіти  рішенням районних та міських комісій ТЕБ та НС переведено на дистанційне навчання. 

Про це повідомив заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк.

У  Закарпатті на дистанційне навчання перевели більше 37 тисяч учнів

“У межах Закарпатської області, станом на 17.00 годин 19.02.2021 року рішенням районних та міських комісій ТЕБ та НС, 131 заклад загальної середньої освіти (що становить 37 436 тисяч учнів), переведено на дистанційну форму навчання у зв’язку з підвищеною динамікою захворюваності на COVID – 19.

Головним чинником збільшення потенціалу захворюваності залишається свідоме нехтування правилами особистого самозахисту та порушення умов карантинних заходів.

Родини, в яких одна особа або група осіб хворіють на COVID – 19, продовжують відпускати потенційно хворих дітей до навчальних закладів.

Коефіцієнт захворюваності в області сягає 300 осіб на 100 тисяч населення.

За дорученням голови Закарпатська обласна державна адміністраціяПолосков Анатолій, взаємодіючими підрозділами вживаються заходи щодо розширення ліжко-місць для хворих на COVID – 19 та цілодобовий контроль за маршрутизацією пацієнтів у випадку необхідності транспортування останніх в суміжні райони.”

Залишити відповідь